Job Teaser je kariérní platforma Poradenského centra Ostravské univerzity. Portál je zaměřený na podporu a rozvoj studentů a absolventů univerzity, kteří zde najdou nabídky práce, stáží u potenciálních zaměstnavatelů, ale i pozvánky na workshopy a kurzy. A nově také nabídku akcí Univerzitní knihovny.

Na kanálu Univerzitní knihovna na Microsoft Stream můžete sledovat záznamy všech našich webinářů, které jsme přes tuto platformu pořádali. Nebyli jste na našich infolekcích? Nevadí, tady je najdete – efektivní vyhledávání zdrojů, citování i e-knihy. Pro akademiky je připravený záznam z webináře Vyhledávání bibliometrických údajů. Dozvíte se, kde a jak najít impakt faktor konkrétního časopisu, vlastního článku nebo jak zjistit H-index. Plánujeme i nová témata webinářů, nechte se překvapit!

A veškerý náš video obsah teď máte ke zhlédnutí na jednom místě – ano, i knihovna má svůj kanál na YouTube. Můžete tady sledovat záznamy vybraných webinářů, ať už z naší „produkce“ nebo od spolupracujících partnerů. Nebo si projít všech sedm studoven a zjistit, co všechno vám v nich nabízíme. Pro zahraniční studenty jsme tyto „virtuální prohlídky“ připravili v angličtině. A v sekci Videonávody vám poradíme, jak pracovat s naším katalogem; značka: stručně a jasně. Na YouTube budeme postupně přidávat další videa, takže odběr, lajk a zvoneček! 😉

Ať už použijete jakoukoliv platformu, nebo rovnou všechny tři, budeme rádi, když nás budete sledovat!