Letošní reprezentační ples Ostravské univerzity nabídne skvělou hudbu k tanci a příjemnou slavnostní atmosféru pro milá společenská setkání. Večerem bude provázet herec Divadla Mír Vladimír Polák, začínáme v pátek 24. února v 19.30 ve stylových prostorách BrickHouse, Starých koupelnách v Dolní oblasti Vítkovice.

„Jde o poslední ples s rektorem Janem Latou ve vedení univerzity. Určitě tak bude mnoho příležitostí k poděkování a společným rekapitulacím. Hostům otevřeme tři sály a ve dvou z nich bude hrát celou noc živá hudba. V hlavním sále nás roztančí Big Band Ostrava!!! se zpěváky Tomášem Savkou a Danielou Kupčíkovou. V big bandu hrají nejlepší ostravští hudebníci, členové orchestru NDMka. V pokročilé části večera hlavní sál zaručeně nabijí další energií ostravské stálice a skvělí hudebníci, Rock & Roll Band Marcela Woodmana,“ zve za organizátory Viktor Fišera z Centra marketingu, komunikace a popularizace OU.

V dolním sále se o energickou atmosféru postará ostravská pop-funková kapela Windy, kterou budou střídat pražští Kobra Party Band Universal, kteří mají hodně široký stylový záběr a hity starší i novější interpretují s osobitým temperamentem. V pozdních nočních hodinách to tu rozpálí DJ Dr. Zeppelin se saxofonistou Radimem Nowakem.

„Náladu v sálech uvedou do příjemného napětí kouzelná představení i mikro triky, do kterých vás mistr kouzel zapojí přímo u stolu. Drama bude rozhodně i letošní velká losovačka o hodnotné ceny a radost udělá i malá losovačka, ve které bude hlavně univerzitní merch,“ vybírá ze zábavného večera Viktor Fišera.

Studenti a zaměstnanci OU mají na vstupenky 10% slevu. Slevový kód najdete na PortáleOU.

V ceně vstupenky je krom výborného jídla od Passion for Food Catering také obrázek z fotokoutku s fotozrcadlem, aby si mohli všichni odnést krásnou vzpomínku na ples. „Kolegyně s žertovným knírem? Vedoucí s kovbojským kloboukem? Věřím, že tu vznikne pár legendárních záběrů,“ směje se Viktor Fišera.

V Big baru s reprodukovanou hudbou bude bohatý výběr pochutin teplé i studené kuchyně. Na objednávky z menu může každý host využít voucher v hodnotě 170 Kč, který je v ceně vstupenky. „Vybrat si na co máte chuť můžete dokonce předem. Asi týden před akcí každému přijde formulář. Není to povinné, ale ti, kdo mají rádi jistotu, že si pochutnají na svém nejoblíbenějším jídle, mohou využít možnost udělat si na svou porci rezervaci,“ vysvětluje Viktor Fišera a dodává, že na čepu bude pivo studentů Ostravské, IQač. O výběr vína se postará mikulovské vinařství Mikrosvín, které je zároveň dodavatelem univerzitních vín Ostravské. Samozřejmostí je bohatě zásobený bar s alko i nealko nápoji a také oblíbený výběr míchaných nápojů.

BrickHouse je v blízkosti spojů MHD ze zastávek Dolní Vítkovice a Dolní Vítkovice, Hlubina. Parkovat můžete na několika veřejných parkovištích v docházkové vzdálenosti od Starých koupelen.

Vstupenky

V ceně vstupenky s místenkou je voucher v hodnotě 170 Kč na teplé nebo studené jídlo od Passion for Food Catering a fotografie z fotokoutku.

• Hlavní sál | 1 090 Kč
  • Dolní sál | 990 Kč