Rok od ruské anexe Krymu. Quo vadis Ukrajina?

Autor: , 17. 3. 2015

Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity Vás zve na přednášku (a následnou diskuzi) s názvem: Rok od ruské anexe Krymu. Quo vadis Ukrajina?

Přednáška se uskuteční 30. března 2015 od 14.00 do 17.00 hodin v učebně M240 v budově Přírodovědecké fakulty na ul. Chittussiho 10.

Mgr. David Svoboda, MA, Ph.D.
Historik-ukrajinista, výzkumný pracovník Ústavu pro studium totalitních režimů v Praze specializující se na soudobé dějiny Ukrajiny a Sovětského svazu. Název přednášky: Právo na zánik? Ukrajinské státotvorné úsilí 1900-1991 a jeho současné dezinterpretace v době informační války.

D_Svoboda

PhDr. Ondřej Ditrych, MPhil., Ph.D.
Akademický pracovník na Fakultě sociálních věd, Institutu politologických studií Univerzity Karlovy v Praze, kde vyučuje předměty s bezpečnostní tematikou. Přednáší také na Diplomatické akademii MZV ČR. Název přednášky: Co s Ruskem ze západní perspektivy a ve světle konfliktu (hybridní války) na Ukrajině?

O_Ditrych

Odkaz na facebookovou událost.