Srdečně vás zveme na Psychotalks, projekt studentů psychologie pod záštitou ČASP (České Asociace Studentů Psychologie), kteří se rozhodli dát prostor všem, kteří mají k psychologii co říci s cílem dostat psychologická témata do povědomí širší veřejnosti. Tento projekt probíhá formou pravidelných přednášek (každý první čtvrtek v měsíci). Mezi přednášející patří jak odborníci, tak lidé s osobní zkušeností či diagnózou.
Jako první představí Vladimíra Cigánková poutavý příběh své malé dcery Leontýnky, které byl diagnostikován dětský autismus a několik dalších diagnóz. Přijďte si tento příběh vyslechnout a přesvědčit se, že i přes svůj handicap si Leontýnka díky mamince může žít svou pohádku.
Přednáška se uskuteční v příjemném prostředí Kampus Palace ve čtvrtek 3. května 2018 od 17:30 do 19:00. Přednášku si bude možné zpříjemnit třeba kávou, čajem, džusem či jiným nápojem. Vstupné je dobrovolné.
Facebooková událost akce: https://www.facebook.com/events/1229879223808881/
Těšíme se na Vaši účast.