Psychotalks – Život s autismem aneb Leontýnka si žije svou pohádku

Autor: , 18. 4. 2018

Přijďte si vyslechnout zajímavé vyprávění o velmi aktuálním tématu - autismus, ve čtvrtek 3.května od 17.30 hod. v Kampus Palace.

Srdečně vás zveme na Psychotalks, projekt studentů psychologie pod záštitou ČASP (České Asociace Studentů Psychologie), kteří se rozhodli dát prostor všem, kteří mají k psychologii co říci s cílem dostat psychologická témata do povědomí širší veřejnosti. Tento projekt probíhá formou pravidelných přednášek (každý první čtvrtek v měsíci). Mezi přednášející patří jak odborníci, tak lidé s osobní zkušeností či diagnózou.

Jako první představí Vladimíra Cigánková poutavý příběh své malé dcery Leontýnky, které byl diagnostikován dětský autismus a několik dalších diagnóz. Přijďte si tento příběh vyslechnout a přesvědčit se, že i přes svůj handicap si Leontýnka díky mamince může žít svou pohádku.

Přednáška se uskuteční v příjemném prostředí Kampus Palace ve čtvrtek 3. května 2018 od 17:30 do 19:00. Přednášku si bude možné zpříjemnit třeba kávou, čajem, džusem či jiným nápojem. Vstupné je dobrovolné.

Facebooková událost akce: https://www.facebook.com/events/1229879223808881/

Těšíme se na Vaši účast.