Psychotalks: Nenávidím tě! Neopouštěj mě!

Autor: , 1. 2. 2019

Srdečně vás zveme na další přednášku projektu Psychotalks. Nyní nahlédneme do života Markéty, která se s námi podělí o svůj životní příběh a přiblíží nám jak se každodenně vypořádává s hraniční poruchou osobnosti.

Po vánoční přestávce vás opět srdečně zveme na další přednášku projektu Psychotalks. Nyní nahlédneme do života Markéty, která se s námi podělí o svůj životní příběh a přiblíží nám jak se každodenně vypořádává s hraniční poruchou osobnosti. Co se pod tímto názvem opravdu skrývá? Dá se s touto poruchou vést „normální“ život? Přijďte se dozvědět více a odbourat společenské stigma, spojené s tímto onemocněním!

Přednáška se uskuteční v příjemném prostředí Kampus Palace ve čtvrtek 7. února 2019 od 17:30 do 19:00. Facebooková událost akce: https://www.facebook.com/events/487221691804799/ .Těšíme se na vaši účast, vstupné je dobrovolné.

Psychotalks je projekt studentů psychologie, pod záštitou ČASP (České Asociace Studentů Psychologie), kteří se rozhodli dát prostor všem, kteří mají k psychologii co říci, s cílem dostat psychologická témata do povědomí širší veřejnosti. Tento projet probíhá formou pravidelných přednášek (každý první čtvrtek v měsíci) odborníků z praxe, ale i lidí s osobními zkušenostmi.