Prosluněné příměstské tábory pro děti zaměstnanců OU za zvýhodněnou cenu

Autor: , 4. 6. 2019

Paddleboarding, lezení či třeba CrossFit? Zajistěte svým dětem zábavný, zdravým pohybem nabitý program na léto! Ostravská univerzita nabízí svým zaměstnancům zvýhodněnou cenu příměstských táborů pořádaných spolkem Rozjeď se.

Spolek Rozjeď se je dlouholetým pořadatelem již tradičních příměstských táborů v Ostravě a přilehlém okolí pro děti od 6 do 12 let. Rodiče si každý rok mohou pro své čilé ratolesti vybrat z pestré nabídky tematicky zaměřených týdenních táborů, jež probíhají pod vedením kvalifikovaných a zkušených lektorek a lektorů. Na své si přijdou všichni malí dobrodruzi, sportovci i milovníci dobrého čtiva. Tento rok se ponese nejen v duchu knižních hrdinů ze světa Harryho Pottera či Středozemě, ale nebude také chybět ani na paddleboarding, lezení na stěně a CrossFit. Děti čeká intenzivní nabitý program plný pohybu, her, nových kamarádů a nezapomenutelných výletů s důrazem na pobyt v přírodě.

Zaměstnanci Ostravské univerzity mohou využít speciální nabídku, díky níž zaplatí za příměstský tábor pouze 1 800 /dítě. Zájemci naleznou slevový kód na Portále OU v sekci Nabídka pro studenty a zaměstnance.

Podrobné informace i průběhu a harmonogramu táborů naleznete zde.

Informace o spolku Rozjeď se jsou k dispozici zde.

V případě dotazů se můžete obrátit na Mgr. Martinu Hoňkovou z Centra marketingu a komunikace OU (martina.honkova@osu.cz; tel.: 553 46 1328).