Zaznačit si datum do kalendáře, dát vědět o plese přátelům, začít přemýšlet nad outfitem… Ale hlavně, koupit si vstupenky! To vše je třeba zařídit, než se 15. března vydáte na Ples Ostravské do City Campusu OU.

A ten opravdu důležitý krok, tedy zakoupení vstupenek, můžete udělat již dnes! Lístky si pořídíte a pohodlně zaplatíte online přes platební bránu, a to na stránce rezervace.osu.cz.

Pořiďte si vstupenky ke stolu do hlavního sálu, lístky si koupíte a pohodlně zaplatíte online přes platební bránu, a to na stránce rezervace.osu.cz.

„Po osmi letech jsme zcela změnili koncept našeho plesu. Ještě ten loňský byl takzvaně reprezentační a konal se ve Starých koupelnách, tomu odpovídala i výrazně vyšší cena vstupného. Letos přecházíme na koncept plesu univerzitního, naším cílem je mnohem více otevřít celou akci studentům – nejen proto se potkáme přímo v zázemí našeho moderního City Campusu,“ uvedl vedoucí Centra marketingu, komunikace a popularizace OU Adam Soustružník. Dodal, že na své si přijde každý návštěvník, jelikož tři různorodé sály nabídnou pestrou škálu hudby i zábavy. Chybět nebudou jak polky a valčíky, tak našlapané mixy skvělého DJ ani instrumentální performance violoncellového tria.

Letos přecházíme na koncept plesu univerzitního, naším cílem je mnohem více otevřít celou akci studentům – nejen proto se potkáme přímo v zázemí našeho moderního City Campusu.

A jaké téma letos ples ponese? „Ples bude pestrobarevný, stejně jako pestrá a barevná je i Ostravská univerzita. Doporučujeme tedy dresscode ladit do fakultních barev,“ a připomíná, že jde o žlutou, oranžovou, červenou, fialovou, modrou a zelenou. Přestože dresscode není povinný, díky široké paletě barev se do něj trefí téměř každý.

3 sály, 8 hodin zábavy a muzika nejrůznějších žánrů

Na webu rezervace.osu.cz si můžete v předstihu zakoupit také večeři – a věřte, že vybírat lze z opravdových specialit. Pro milovníky osvědčené klasiky máme v nabídce řízek s bramborovým salátem nebo poctivý guláš. Pokud jste fanoušky zahraniční kuchyně, volbu směřujte třeba na speciální poke bowly. A nebojte, nezapomínáme ani na vegetariány a vegany. Jestli chcete mít jistotu, že se teplou večeří na plese posilníte, rozhodně si jídlo objednejte předem, a to do 10. března – na místě bude k zakoupení pouze omezené množství porcí.

A na co všechno se můžete těšit? Je toho opravdu spousta! Připraveny budou tři sály – v tom největším se bude sedět, tančit na špičkovém tanečním parketu (jelikož se používá i na profesionálních soutěžích, nikdo se nebude muset bát to pořádně rozbalit), bavit se, užívat si skvělé společnosti i osvěžovat se nápoji z široké nabídky. Tento sál bude patřit také jedinečnému hudebnímu tělesu, multižánrovému orchestru The People.

Ale na své si přijdou i posluchači jiných žánrů. V druhém sále si užijete našlapané mixy DJ Pepeho a ve třetím hudební performance violoncellového tria s originálním názvem Osamělé palačinky. Ty zahrají nejen k poslechu, ale také k občerstvování všech návštěvníků plesu. Žízeň u nás zaženete nealko nápoji, pivem, vínem i kapkou něčeho ostřejšího. Speciální koktejly najdete v pop-up karavanu baru Modrá myš, který zaparkuje v jednom ze sálů.

Stále nekončíme, program celého večera bude opravdu nabitý! Speciální taneční show a workshop si připraví taneční škola MG Dance pod vedením finalisty letošních Star Dance Kuby Mazůcha. A vrcholem večera bude Velká losovačka, kde s trochou štěstí můžete vyhrát opravdu velké ceny – záruku jisté výhry zase přinese Malá losovačka.

Je toho opravdu mnoho, na co se už dnes můžete těšit. Příjemnou, slavnostní a unikátní atmosféru našeho plesu ale musíte zažít. Věříme, že se proto 15. března společně potkáme právě na Plese Ostravské univerzity!

Dejte o své účasti vědět i přátelům, na facebookové událost se navíc vždy dozvíte aktuální informace.