Už jste podali svou přihlášku na Ostravskou? Ano? Gratulujeme! Pokud ale ještě váháte nad dalším krokem, který ovlivní (nejen) vaši budoucnost, nazujte si boty a vyrazte. Nejprve k počítači vyplnit přihlášku a pak na cestu za studentským životem.

Posledním termínem pro podávání přihlášek na Ostravskou univerzitu je pondělí 15. března.

Na Ostravské univerzitě se ve studiu můžete soustředit na úzkou oblast zájmu nebo propojit různé atraktivní obory. Vybírat můžete napříč šesti fakultami. A ať už u nás budete nakonec studovat jakýkoli program, počítejte s tím, že nebudete jenom číslo, ale že právě na Ostravské vynikne vaše osobnost. Zároveň se stanete součástí propojené komunity studentů i akademiků, kteří vám pomohou realizovat vaše vize.

Ovlivni nejen svou budoucnost – studuj Ostravskou.

Spolehnout se můžete na podporu našeho Poradenského centra, které je otevřené i pro uchazeče. V Poradenském centru můžete včas odhalit své skryté předpoklady, zjistit kam směrovat svůj talent nebo si nastavit cíle při cestě studiem.

Láká vás výzkum, stáže v zahraničí, praxe, která nastartuje vaši kariéru, aktivní studentský život nebo projekty, které ovlivní budoucnost regionu, společnosti a vědy? Jste na správné adrese! Právě takové studenty Ostravská univerzita potřebuje!

O tom, že je pro vás Ostravská ta pravá volba, se můžete přesvědčit na vlastní oči a uši. Připojte se na studujostravskou.osu.cz, podívejte se na Q&A videa s našimi studenty nebo nasajte atmosféru Ostravské univerzity v talkshows se zástupci fakult.

Na chatu na studujostravskou.osu.cz si můžete ještě do 15. března psát se studijní poradkyní Terezou Kuchařovou nebo s konkrétními otázkami kontaktovat přímo studijní oddělení na fakultách. Možná si ještě jednou prolistujete studijní programy nebo se zdržíte na našem Instagramu. Hlavní je, že i když budete sedět nad samotnou přihláškou třeba o půlnoci nebo v pět ráno, vyplníte ji s naším praktickým návodem bez stresu. A včas ji podejte. Třeba i proto, že za každou přihlášku zasadíme strom. A vysadíme je tam, kde je jich nejvíc potřeba, v lesích zdevastovaných kůrovcem. Chceme tím dát symbolicky i docela konkrétně najevo, že je pro nás heslo „Ovlivni nejen svou budoucnost“ reálnou výzvou, kterou jsem připraveni společně s vámi naplnit.