Nečekají vás pouze důležité informace pro vstup do studia na vysoké škole, ale také seznámení s novým prostředím, spolužáky a vyučujícími. Zároveň se budete moci podívat na jednotlivá sportoviště, do moderních učeben a dalších prostor City Campusu OU.

Po oficiálním přivítání v hale míčových sportů se můžete těšit na zábavný program. Nenechte si ujít divadelní představení interaktivního divadla OSUd, zábavné soutěže spolku UNIFUN a aktivitu s názvem Hypnóza, čtení myšlenek a mentální magie. Před budovou budou stánky, kde získáte podrobnější informace o studiu či aktivitách, kterých se během studia můžete zúčastnit. Kdo bude mít zájem, může si vyrobit vlastní placku nebo vyrazit kovovou plaketu. Nebudou chybět ani seznamovací hry, možnost občerstvení a párty s DJ.

Těšíme se na vás!