Pedagogická fakulta je nejstarší součástí Ostravské univerzity a letos slaví 70. výročí od svého vzniku v roce 1953. Připomeňte si uplynulé události předchozích sedmdesáti let a přijďte s námi oslavit kulaté narozeniny naší fakulty.

Absolventský sraz proběhne po letních prázdninách 20. září, ale určitě si již teď zapište do kalendářů termín této výjimečné události. Setkáme se odpoledne od 15 hodin v novém zázemí sportu a behaviorálního zdraví v City Campusu Ostravské univerzity (adresa: Moravská Ostrava 3397) a těšit se můžete na opravdu nabitý program.

Budete mít možnost projít si expozici dobových fotografií a uměleckou výstavu Katedry výtvarné výchovy PdF OU. Po slavnostním zahájení, které proběhne v 15:30 v hale míčových sportů, se můžete těšit na přátelská setkávání. Jednotlivé katedry a Centrum dalšího vzdělávání připraví stanoviště, kde na vás bude čekat zábavný program, promítání fotografií z různých období, vystoupení sboru Katedry hudební výchovy PdF OU, komentovaná prohlídka City Campusu OU, výstavy nebo posezení s nejstaršími členy kateder.

Večer navážeme na koncerty a jiné zábavné aktivity ve venkovních prostorech City Campusu OU. V areálu vystoupí Emma Smetana & Jordan Haj, PoetikaMalalata. Brzy se dozvíte o programu více na webu fakulty, sociálních sítích nebo na OU@live. Bude to velké, tak rozhodně přijďte!

Těšíme se na vás!

Nenechte si ujít sraz absolventů, koncert 20. září!