Tým Ostravské univerzity míří na hattrick. V posledních dvou ročnících ovládli derby zástupci Ostravské univerzity a už za týden se pokusí získat skalp rivalů z VŠB-TUO potřetí. Pomáhat jim bude početný kotel studujících Ostravské, kteří se do Ostravar Arény vydají v tradičním pochodu kotle.

S vašimi hlasivkami v zádech. Vstupenky v poslední vlně koupíte online. Jedenácté Ostravské hokejové derby zahájí úvodní hvizd už v úterý 15. října v 18:30 v Ostravar Aréně.

Sraz pochodujících je před Lékařskou fakultou OU v úterý v 15:30, následně proběhne tradiční malování barev na obličej a rozpumpování dobré nálady. Po zapálení pyra a rozproudění fandící horečky se pochod v 16:50 vydá směrem k Ostravar Aréně.

Limitovanou edici dresů nabízí OUshop

Už na pochod se můžete obléknout do barev Ostravské univerzity. A to díky OUshopu, který si pro letošní ročník připravil limitovanou edici hokejových fandresů Ostravské univerzity. Zakoupit je lze pouze přímo v kamenné prodejně na Mlýnské 5 v centru Ostravy. Neváhejte s nákupem, protože k dispozici je pouze omezený počet kusů!

Oficiální merch Ostravské univerzity je samozřejmě běžně k zakoupení online. Jestli se nestihnete zastavit na Mlýnské, OUshop bude mít svůj stánek také přímo na derby.

Stavte se za námi!