Majáles hrál i v barvách Ostravské

Autor: , 11. 5. 2016

Jak letošní majáles ukázal, „i želvy Ninja chtějí na Ostravskou"! Děkujeme všem návštěvníkům stánku Ostravské univerzity na Majálesu Ostrava 2016 za návštěvu a skvělé hlášky!


Majáles Ostrava 2016 je za námi! Sice zapršelo, ale atmosféra byla skvělá!

Na stánku Ostravské to během Majálesu Ostrava 2016 žilo. Teplý čaj a káva přišel v chladném počasí vhod, lehátka zase navodila tu správnou majálesovou jarně-letní atmosféru i přes zataženou oblohu.

Hlavně se zde ale soutěžilo o ceny: gratulujeme všem, kteří prokázali vědomosti ze všech šesti oblastí spojených s našimi fakultami a odnesli si tak od Ostravské univerzity dárek. Také děkujeme těm, kteří přispěli na naši nástěnku hláškou. A že se některé opravdu povedly! I samy želvy Ninja, vítězové jedné z kategorií v průvodu masek, přišly přispět svým dílem: údajně „i želvy Ninja chtějí na Ostravskou”!

Doufáme, že jste si Majáles i přes nepřízeň počasí užili a už nyní se těšíme na další ročník, kde pro vás Ostravská opět bude mít kopu dárků.

A nezapomeňte, letos slavíme! Na Majálesu jsme oslavy 25. výročí univerzity teprve zahájili, pokračovat budeme už 22. června 2016 na Masarykově náměstí happeningem Jsme Ostravská!. Více informací nejen o oslavách najdete na našem výročním webu www.25.osu.cz.

Stavte se, budeme se na vás těšit!

Fotogalerie Terezy Gerthnerové