Ve středu 21. září vyrazte do Black Kale Food ochutnat veganskou kuchyni. Je zdravá, zajímavá, šetrná k životnímu prostředí a v podání Black Kale taky velmi chutná. Na den otevřených dveří, který tu pro studenty Ostravské univerzity pořádají jednou do roka, můžete ochutnat polévku, vegetariánské menu s farmářským vejcem, veganské menu i hlavní chody z karty: burgery, palačinky, lívance, bowls a další dobroty.

Zaregistrujte se ve stravovacím portálu menz OU, objednejte si už dnes a přijďte si na svém obědu nebo večeři pochutnat do sympatického prostředí bistra Black Kale Food naproti divadla Antonína Dvořáka.

Black Kale funguje jako klasická restaurace, můžete si zde objednat dotované jídlo z celodenní nabídky také o víkendu a přes svátky.

Dotované jídlo v partnerských podnicích univerzity si můžete dát třikrát denně, sleva je vždy 15 Kč za teplé a 7 Kč za studené jídlo. Více o tom jak funguje dotovaná stravování pro studenty čtěte na webu Ostravské zde.

Ostravská univerzita spolupracuje také se Zdravou jídelnou Slunečnice, Nepálskou a indickou restaurací Makalu v centru Ostravy a Academic Food & Coffee na kolejích Jana Opletala nebo Fakultní nemocnicí Ostrava v Porubě.