Pedagogická fakulta Ostravské univerzity podporuje své studenty a zaměstnance nejen ve vzdělávací činnosti, ale také v mnoha dalších oblastech, jako jsou vědecko-výzkumné aktivity, umělecká tvorba, dobrovolnictví, internacionalizace, sport, a také ve třetí roli univerzity, což zahrnuje spolupráci s veřejností. Cena děkana vznikla jako uznání talentu, aktivity a přínosu jak studentů, tak zaměstnanců fakulty, kteří svým nasazením přispívají k rozvoji a prestiži Pedagogické fakulty.

Až do 6. října 2024 probíhá zasílání návrhů na Cenu děkana Pedagogické fakulty Ostravské univerzity. Zaměstnanci a studenti mohou nominovat do všech kategorií, zaměstnanci mohou tedy nominovat také studenty a naopak. Totéž platí i pro speciální kategorii – Cena děkana za významný počin v rámci Ph.D. studia v jakékoli kategorii. O udělení cen rozhoduje děkan na základě doporučení kolegia děkana PdF OU.

Budeme velmi rádi, pokud podpoříte všechny oceněné svou přítomností na slavnostním ceremoniálu. Udílení cen proběhne ve středu 20. listopadu v Koncertním sále City Campusu Ostravské univerzity a srdečně zveme všechny zaměstnance i studenty, aby přišli oslavit úspěchy a přispěli k jedinečné atmosféře tohoto výjimečného dne.

Kategorie Ceny děkana PdF OU pro rok 2024

Zaměstnanci i studenti fakulty mohou být oceněni v následujících kategoriích:

Zaměstnankyně/Zaměstnanci

1. Výuka
    Cena děkana za vynikající vzdělávací činnost nebo mimořádnou inovaci ve vzdělávání
  2. Vědecko-výzkumná a umělecká činnost
    Cena děkana za mimořádnou vědecko-výzkumnou nebo uměleckou činnost
  3. Dobrovolnická činnost a internacionalizace
    Cena děkana za mimořádnou dobrovolnickou činnost nebo zahraniční spolupráci
  4. Třetí role a sportovní činnost
    Cena děkana za mimořádnou prezentaci fakulty v oblasti třetí role nebo sportovní činnost

Studentky/Studenti

1. Spolková činnost
    Cena děkana za přínos fakultě prostřednictvím spolkové činnosti
  2. Vědecko-výzkumná a umělecká činnost
    Cena děkana za mimořádnou vědecko-výzkumnou nebo uměleckou činnost
  3. Dobrovolnická činnost a internacionalizace
    Cena děkana za mimořádnou dobrovolnickou činnost nebo za mimořádné aktivity v rámci zahraničních výjezdů
  4. Třetí role a sportovní činnost

Speciální kategorie pro Ph.D. studentky/studenty

1. Cena děkana za významný počin v rámci doktorského studia v jakékoli kategorii

Návrhy zasílejte na: PRpdf@osu.cz.

Děkujeme všem za zasílání návrhů a těšíme se na společné setkání.