Rezervujte si v kalendáři datum 12.–14. dubna a staňte se součástí 3denního pulzujícího festivalu Za kariérOU, který pro studenty a absolventy Ostravské univerzity chystá její Poradenské centrum.

Každý den od 9 do 19 hodin se můžete těšit na live talkshow se zaměstnavateli, kde se dozvíte odpovědi na nejčastější otázky kandidátů. Vaše konkrétní dotazy vám pak zodpoví personalisté při individuálních rozhovorech z webky do webky. A novinky z oblasti kariéry či osobního rozvoje se dozvíte v inspirativních workshopech s odborníky z praxe.

Zaregistrujte se do virtuálního prostředí festivalu, stáhněte si appku a vytvořte si svůj vlastní festivalový program.

Letošní živý kariérní festival vás nejenom vytrhne z každodenní všednosti, ale především vám pomůže zorientovat se na trhu práce a najít tu správnou profesní cestu. Ať už sháníte práci, brigádu, stáž v Česku nebo za hranicemi, Za kariérOU má odpověď na všechno.

Průzkum pracovních příležitostí a navazování důležitých kontaktů vám zpříjemní přednášky a workshopy Daniela Gamrota, Markéty Ubíkové, Petra Ludwiga, Mikyho Škody a mnoha dalších. Určitě vás bude taky zajímat rozhovor s Albertem Čubou, zakladatelem ostravského Divadla Mír.

Začínáme už v sobotu 10. dubna – postavte svůj digitální svět do latě s Markétou Ubíkovou.

Už víte, jak má jednou vypadat vaše práce snů a co vám má nabídnout? Stabilitu a jistotu státní organizace, nebo nekonečné možnosti soukromé sféry? Rodinné prostředí malé neziskovky, nebo rychlý kariérní růst ve velké firmě? A co to vlastně obnáší pracovat sám na sebe? Na kariérním festivalu porovnáte všechny možnosti a třeba i zjistíte, jaký typ práce a organizace je pro vás ten pravý.

Potkejte se se svým budoucím zaměstnavatelem, omrkněte firmy, školy nebo neziskové organizace a vydejte se vstříc své vysněné kariéře. Nevíte si rady se „sívíčkem“, uniká vám podstata LinkedInu nebo si nejste jisti svými jazykovými schopnostmi? Naši zkušení poradci vám pomůžou nejenom s praktickými věcmi, ale také vás nasměrují na cestu za hledáním vašich talentů a silných stránek.

Celý program je už k dispozici ve virtuálním prostředí festivalu. Těšíme se na Vás!

Aby vám nic neuniklo, sledujte informace v kariérním portále OU JobTeaser a přidejte si do kalendáře facebookovou událost Za kariérOU 2021.