Přijměte pozvání od Fakulty umění na slavnostní zahajovací koncert Bonus Locus, který se koná u příležitosti otevření unikátního univerzitního City Campusu. Na koncertě vystoupí významní umělci z řad absolventů i pedagogů Fakulty umění a moderace se ujme Veronika Forejtová, nositelka ceny Thálie za celoživotní mistrovství. Historicky první vystoupení v novém koncertním sále otestuje nejen jeho akustiku.

Celý koncert bude živě přenášet Český rozhlas Vltava. Během přestávky přenosu bude Renáta Spisarová zpovídat profesora Rudolfa Bernatíka, klavíristu Michala Bártu a nastupujícího rektora Ostravské univerzity docenta Petra Kopeckého. Těšit se můžete také na záznam koncertu, který bude posléze odvysílán na televizní stanici ČT Art.

Účinkující umělci:
Karel Dohnal (klarient)
Jan Martiník (bas)
Jiří Vodička (housle)
Ivo Kahánek (klavír)
Eliška Novotná (klavír)
Alexandr Starý (klavír)
Jana Šrejma Kačírková (soprán)

Těšíme se na vás!

Sledujte naši Facebookovou událost.