Dřív než se začteš do následujících odstavců, napiš si do diáře 24. a 25. ledna, pátek a sobota, to jsou dny, kdy ti Kampus Palace rádi ukážeme na vlastní oči. Náš milý personál tě rád provede, zažiješ studentský život na vlastní kůži, ukážeme ti celé zázemí kolejí, provedeme tě společenskou místností, kuchyňkou a ukážeme ti i prádelnu a fitko. Můžeš prohodit pár slov s místními studenty.
Naše rezidence nabízí luxusní ubytování světového standardu. Každý z pokojů je vybaven se smyslem pro detail podle současných trendů. Kampus Palace v Ostravě vznikl rekonstrukcí dvou památkově chráněných objektů v samotném centru města. Právě propojení bohaté historie se současností tvoří dnešní tvář moderních kolejí. Prostorná recepce s repasovaným mramorovým schodištěm ani v nejmenším neevokuje studentské bydlení. Naše recepční nesedí za plexisklem, naopak je tu s námi a pro nás. A to doslova 24/7. Kapacita rezidence je 208 studentů, což nám stále dovoluje individuální přístup.
Zatímco architektura připomíná historii, jedinečný a moderní interiérový design rezidence Kampus Palace nabízí studentům především pohodlí a kvalitu. Za konceptem Kampusu stojí tým mladých lidí, kteří vše promýšleli do posledních detailů. Ubytovat tě můžeme v jednolůžkovém, dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji, menší kuchyňka a sociální zázemí pak připadá ke každému pokoji nebo apartmánu. Využívat navíc můžeš společenskou místnost s promítacím plátnem a projektorem, plnohodnotně vybavenou kuchyní a menší jídelnou. Své zájmy zde můžeš rozvíjet také ve fitku nebo při společných aktivitách, které si mezi sebou organizujeme sami.
V neposlední řádě nás baví velmi dobrá strategická poloha Kampusu. A věř bude bavit i tebe. Pouze minuty chůze dělí studenty od míst, kde to žije, kde budou studovat, relaxovat, nakupovat a bavit se. Pouze jedna krátká ulice dělí Kampus Palace od Masarykova náměstí s pestrou řadou dalších kaváren i restaurací.
Rektorát – 11 minut pěšky
Filozofická fakulta – 6 minut pěšky
Welcome Centre, Univerzitní knihkupectví – 8 minut pěšky
Fakulta umění (hudební sekce) – 9 minut pěšky
Fakulta sociálních studií na Českobratrské – 11 minut pěšky
Univerzitní knihovna – 12 minut pěšky
Lékařská fakulta – 11 minut tramvají a 10 minut pěšky
Fakulta umění – 6 minut tramvají a 10 minut pěšky
Pedagogická fakulta – 5 minut tramvají a 10 minut pěšky
Přírodovědecká fakulta – 5 minut trolejbusem a 11 minut pěšky
Ke standardu u nás také patří nabídka hotelových služeb. Takže až za tebou dorazí máma a táta nebo kamarádi z tvého města, rádi je zde ubytujeme. Kvalitu gastronomických služeb posoudíte sami. Nicméně široký výběr nabídky restaurací a kaváren přímo v budově poskytuje pestrou nabídku. Rychlá snídaně take away cestou do školy? Pak doporučujeme naše Sladký časy. Jejich obložený croissant je top a kafe k tomu, navíc se slevou, tě nabudí na dopolední přednášky. Vydařená seminárka nebo zkouška se musí oslavit, k čemuž vybízí Guest restaurant, mrknutím oka se u nich přenesete na francouzskou riviéru a na talíři vám přistane o fous lepší jídlo než od vaší mámy. Jsi-li vegetarián nebo vegan, pak nezoufej, i pro tebe tu máme skvělé bistro, které navíc nabízí částečně dotovanou stravu univerzitou, proto jsou obědy nebo večeře v Black Kale nejen zdravé, ale také lehké pro tvoji peněženku. Nu a večer, večer můžeš v papučích zajít na jedno do Gaming Bar Realita.
Takže se uvidíme 24. a 25. ledna na Dnech otevřených dveří!