25 let oslavíme i na Masarykově náměstí, a to happeningem, který si možná pamatujete už z loňska: Jsme Ostravská! Už podruhé centrum města na celý den procitne díky Ostravské univerzitě a vy budete mít možnost poznat vědu, jak ji neznáte, užít si koncerty oblíbených ostravských kapel (večer uzavře LA Sunday), zkusit si práci našich studentských organizací (od práce s cizinci až po první pomoc), vystoupí i raketově rostoucí improvizační divadlo ImPéčko.
Zveme vás proto 22. června 2016 na Masarykovo náměstí – na čepu bude IQač, oficiální pivo studentů Ostravské univerzity!
Letos na nás čeká i několik novinek – třeba bitva O pohár Ostravské univerzity, ve které budou ostravští středoškoláci potit krev a bojovat o hodnotné ceny. Proto víte-li o třídě, která by měla chuť se zapojit, řekněte jim o této akci – školy mohou kontaktovat Andreu Wantulovou z oddělení PR a marketingu Ostravské univerzity. Den bude ale plný i soutěží pro vás – ať už vědomostních nebo jiných – ve kterých budete mít možnost vyhrávat kulturní či gastronomické zážitky i hmotné ceny.
Začínáme už kolem oběda a nebudeme končit, dokud potleskem udržíte LA Sunday na pódiu! Ostravská žije, sledujte OU@LIVE a nenechte si ujít novinky o tomto (doufejme) slunečném červnovém dni.