Jsme Ostravská… už 25 let!

Autor: , 15. 4. 2016

Druhý ročník happeningu s názvem Jsme Ostravská! opět rozzáří centrum města vědou, kulturou i zábavou. Přijďte se seznámit a užít si živý den v centru Ostravy.

Druhý ročník happeningu Jsme Ostravská na Masarykově náměstí se bude letos také nést v duchu oslav 25. výročí. Přijďte poznat univerzitu, jak ji neznáte!

25 let oslavíme i na Masarykově náměstí, a to happeningem, který si možná pamatujete už z loňska: Jsme Ostravská! Už podruhé centrum města na celý den procitne díky Ostravské univerzitě a vy budete mít možnost poznat vědu, jak ji neznáte, užít si koncerty oblíbených ostravských kapel (večer uzavře LA Sunday), zkusit si práci našich studentských organizací (od práce s cizinci až po první pomoc), vystoupí i raketově rostoucí improvizační divadlo ImPéčko.

Zveme vás proto 22. června 2016 na Masarykovo náměstí – na čepu bude IQač, oficiální pivo studentů Ostravské univerzity!

Letos na nás čeká i několik novinek – třeba bitva O pohár Ostravské univerzity, ve které budou ostravští středoškoláci potit krev a bojovat o hodnotné ceny. Proto víte-li o třídě, která by měla chuť se zapojit, řekněte jim o této akci – školy mohou kontaktovat Andreu Wantulovou z oddělení PR a marketingu Ostravské univerzity. Den bude ale plný i soutěží pro vás – ať už vědomostních nebo jiných – ve kterých budete mít možnost vyhrávat kulturní či gastronomické zážitky i hmotné ceny.

Začínáme už kolem oběda a nebudeme končit, dokud potleskem udržíte LA Sunday na pódiu! Ostravská žije, sledujte OU@LIVE a nenechte si ujít novinky o tomto (doufejme) slunečném červnovém dni.