Josef Jařab: Od normalizovaného ke svobodnému vzdělávání

Autor: , 4. 11. 2019

Listopadový maraton připomínkových akcí ke 30 letům svobody završí debata s významným hostem Josefem Jařabem. Těšíme se na vás 21. listopadu v 18.00 v Centru PANT!

O (ne)svobodě ve škole i ve společnosti před listopadem 1989 i po něm bude s amerikanistou, překladatelem a literárním historikem Josefem Jařabem debatovat Petr Kopecký z katedry anglistiky a amerikanistiky. Po Sametové revoluci byl Josef Jařab prvním svobodně zvoleným rektorem v Československu, a to na Univerzitě Palackého v Olomouci. Svou učitelskou dráhu však započal během šedesátých let v Ostravě. Jak se podle něj změnilo vzdělávání v průběhu uplynulých 30 let?

Srdečně vás zveme na debatu nazvanou Od normalizovaného ke svobodnému vzdělávání, která se uskuteční ve čtvrtek 21. listopadu 2019 v 18.00 v Centru PANT.