Hokejové derby se vrací. FANDÍME OSTRAVSKÉ!

Autor: , 29. 2. 2016

Nadešel čas vzít si titul zpět! První ročník Ostravská kralovala, loni Báňská převzala vedení, ale letos je opět řada na nás. Ukažte svou podporu hokejovému výběru Ostravské univerzity už teď: přidejte se k naší facebookové události FANDÍM OSTRAVSKÉ!

FANDÍM OSTRAVSKÉ! Hokejové derby dvou ostravských univerzit je zpátky. Nadešel čas, aby si Ostravská univerzita vzala svůj titul zpět! FOTO: Vlaďka Zoubková, na fotce Marek Haas

Dvě univerzity, jedno utkání, jeden vítěz. Ostravské hokejové derby se vrací na scénu a loňský zcela vyprodaný ročník mluví za vše. Přidejte se k nám a fanděte Ostravské na facebooku už teď: v události FANDÍM OSTRAVSKÉ! můžete sdílet pokřiky, které pak 23. března budeme společně sypat na led v porubské hale, fotky a další zážitky z předešlých ročníků, hlasovat, jakým skóre OSU porazí VŠB či jen sledovat, co vás všechno na derby čeká.

Letos to totiž zdaleka nebude jen o hokejovém utkání. „Jsme připraveni na plnou halu a hodláme atmosféru vytáhnout ještě více nahoru: nové dresy hokejistů, nová trička a další předměty pro fanoušky, Bumper Game o přestávkách (zápasy v zorbingové kouli)… A hokejem to končit nebude, i afterparty v areálu porubských kolejí bude pokračovat v duchu derby mezi Báňskou a Ostravskou,“ prozradili 2 z čtyřčlenného týmu organizátorů Michal a Dominik.

Podívejte se sami, jaká atmosféra provází Ostravské hokejové derby:

S koupí vstupenky neotálejte – už loni byl zápas vyprodán a letos tomu nejspíše nebude jinak – pouhých pár dní po založení facebookové události Ostravského hokejového derby potvrdilo účast přes 1200 lidí.

Více informací o Ostravském derby samozřejmě najdete na webu Ostravského hokejového derby, ale i OU@LIVE brzy přinese zajímavosti ze zákulisí organizace tohoto utkání: Jaké to bylo, když při prvním ročníku přišlo čtyřikrát více lidí, než organizátoři čekali? A co jim tahle akce vlastně dává? Dozvíte se v rozhovoru už příští týden.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 80 korun do 22. března 2016 v Copycentru na rektorátu či kolejích VŠB v Porubě nebo v infocentru při vstupu do nákupního centra Forum Nová Karolina. Na místě (pokud však nebudou vyprodány už v předprodeji) budou lístky stát 100 korun.

Uvidíme se 23. března 2016 v 18 hodin v porubské RT Torax Aréně, a to v dresech Ostravské! Těšíme se na vás v kotli!