Sportovní den v prostorách City Campusu Ostravské univerzity, který se konal dne 12. května, byl příjemným zážitkem pro všechny zaměstnance a studenty. Od rána do odpoledne se na našich sportovištích odehrávalo mnoho sportovních aktivit. Fotbalové a volejbalové turnaje, basketbalová utkání, výběhy do schodů, badminton, turistika na Pustevny, 50km cyklistický výlet a další disciplíny nabízely dostatek možností pro všechny sportovní nadšence. Součástí programu byly i sportovní workshopy zaměřené například na gymnastiku, posilování, měření složení těla, lezení po stěně a další.

Nejenže vyšlo počasí, ale celková atmosféra byla naplněna energií a radostí. Skvělé občerstvení zajišťovalo spoustu sil pro všechny sportovce i diváky a výborný DJ pak dodával události ten správný rytmus a atmosféru. O další zdroj síly a energie se postarala děvčata z Redbullu.

Sportovní den v City Campusu Ostravské univerzity byl nejen příležitostí k fyzické aktivitě, ale také skvělou příležitostí k setkání a společnému trávení času. Tato událost přispěla k posílení sportovního ducha a povzbudila všechny účastníky k dalšímu zapojení do sportovních aktivit v příštím roce.

Už teď se celý tým Katedry studií lidského pohybu a Centra marketingu, komunikace a popularizace OU těší na další ročník Sportovního dne Ostravské univerzity.