Vzhledem k současné epidemiologické situaci se spousta událostí přesouvá do online prostředí. Ostravská univerzita rozhodně nezůstává pozadu a po úspěšné Noci vědců chystá i virtuální Dny otevřených dveří. My otevřeme dveře, vy otevřete počítače a potkáme se na sítích. Akce startuje v pondělí 11. ledna a až do soboty 16. ledna se každý den můžete těšit na představení jedné z fakult Ostravské univerzity, a to v následujícím pořadí:

Kromě talk show s významnými osobnostmi z jednotlivých fakult vám budou na live chatu k dispozici i studenti a studijní poradci. Využijte příležitosti a zeptejte se jich na cokoliv, co by vás ze života kolem univerzity zajímalo. Talk show sledujte na webu studujostravskou.osu.cz, který OU připravila speciálně ku příležitosti Dnů otevřených dveří, na univerzitním YouTube nebo Facebooku každý den od 18:00. Pokud patříte spíše k příznivcům Instagramu, staňte se tam po skončení každé talk show od 20:00 přímými účastníky live Q&A s našimi studenty.

První otázku máme my na vás – věděli jste, že za každou přihlášku zasadíme strom?

A co vy? Váháte, jaký studijní obor je pro vás ten pravý? Nevíte si rady s podáním e-přihlášky? Pokud vám vrtají hlavou tyto nebo jakékoliv další otázky týkající se přijímaček, studia nebo čehokoliv jiného, co souvisí s Ostravskou univerzitou, jsou Dny otevřených dveří příležitostí přesně pro vás.

Nalaďte se na vlnu Dnů otevřených dveří už teď a podívejte se, jak probíhalo natáčení některých spotů, které jsme pro vás připravili speciálně pro tuto událost.