V roce 2023 se studenti opět potkají na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu 13. května. Těšit se můžete na 3 scény, které nabídnou více jak 20 vystupujících. Tradičně jej bude celý měsíc předcházet spoustu akcí, které pro vás připraví studentská organizace Younie, stejně jako majáles.

Největší hvězdou letošního Majálesu Ostrava, která vystoupí na DPO Electro stage bude Dimension. Aktuálně jedno z největších DnB jmen. Tvůrce hitů jako Desire, Saviour, Generator nebo Whip Slap má na kontě milionové streamy po celém světě a řadí se tak k absolutní špičce svého řemesla.

Mezi další lákadla 27. ročníku bude patřit skupina Mig 21, která se na Majáles Ostrava vrací po čtyřech letech. Na své si přijdou i fanoušci rapu, pro které se představí Marpo & TroublegangGleb, na klidnější vlnu poté naladí RaegoRest. Nebude chybět ani písničkář Thom Artway se svou kapelou. Dále vystoupí raggae formace ve složení Cocoman & Dr. Kary & Messenjah, punková Mucha, taneční Malalata, rockoví Hentai Corporation a ostravská alternativní stálice The Truth Is Out There.

My, studenti z Younie, každý den tvrdě pracujeme, ať je letošní ročník zatím ten největší vůbec, tak doraz a zažij nezapomenutelnou show už v sobotu 13. května na Slezskoostravském hradě!

Druhá vlna vstupenek je v předprodeji za pouhých 300 Kč. Vstupenky můžete zakoupit na webových stránkách Majálesu: majalesostrava.cz/vstupenky

Úvodní foto: Čestmír Jíra