Čtvrtá Večeře zaměstnanců v záři reflektorů

Autor: , 5. 6. 2019

Čtvrtá společná večeře zaměstnanců je úspěšně za námi a nezbývá než se prostřednictvím fotografií podívat na to, jakou atmosférou byla 21. května v Galerii PLATO provázena.

Pojďme si připomenout, jaká byla čtvrtá Večeře zaměstnanců, která se už podruhé konala v unikátním prostoru Galerie PLATO.

Při příchodu zaměstnance vítal pan rektor Jan Lata a u kancléřky Moniky Šumberové si všichni vylosovali stůl, u kterého budou sedět.

V programu byla také komentovaná prohlídka Galerie PLATO, kde se celá večeře konala. Unikátním prostorem prováděl ředitel galerie Marek Pokorný.

Večeře se konala v bývalém Bauhausu, jehož prostor teď využívá Galerie PLATO. Všechno je součástí výstavní expozice.

Hudební program večera zastal klavírista Ivo Morys a zpěváci Tomáš Kura a Tereza Valjašková.

Nechyběl ani proslov pana rektora Jana Laty, který poděkoval všem zaměstnancům za dobře odvedenou práci v končícím akademickém roce.

Slavnostní okamžik si zasloužil přípitek a čím jiným než Univerzitním vínem Staré z Mikrosvínu.

Večeře zaměstnanců je o setkávání lidí, kteří se třeba běžně v pracovním procesu nesetkají. Nikdy nevíte vedle koho budete sedět, přesto je atmosféra velice srdečná.

Večeře zaměstnanců je o setkávání lidí, kteří se třeba běžně v pracovním procesu nepotkají. Nikdy nevíte vedle koho budete sedět, přesto je atmosféra velice srdečná.

Večeři startoval studený předrkm.

Následoval teplý hlavní chod.

Nesměla chybět ani sladká tečka v podobě dortů v barvách fakult s různými příchutěmi. Jeden takovýhle “dortík” vážil 18 kilo.

Každý si mohl vybrat, jakou příchuť/fakultu si dá.

Na závěr programu vystoupila okouzlující AcroBetka.

Akrobacie v kruhu v podání AcroBetky zatajil dech nejednomu pozorovateli.

Večer se naklonil do nočních hodin a všichni prováděni deštěm odcházeli domů.

Foto: Tereza Šišmišová