Včera dopoledne se Operní studio Fakulty umění Ostravské univerzity naposledy setkalo na zkoušce, dnes večer je čeká premiéra. Fotky ze včerejší generálky Vám přinášíme ve fotogalerii níže a zároveň Vás tímto zveme na dnešní představení: v 19 hodin Bystrouška vyleze ze své nory na prkna divadelního sálu Domu kultury města Ostravy.
Druhá premiéra se bude konat zítra ve stejný čas na stejném místě a reprízu pak mohou shlédnout návštěvníci festivalu Janáčkovy Hukvaldy 28. června.
Vstupenky na ostravská představení je možné si zarezervovat elektronicky na mailové adrese leona.pavlikova@osu.cz, vstupné na obě ostravská představení je dobrovolné.
Inscenace Příhody lišky Bystroušky vzniká za finanční podpory Ostravské univerzity, Nadace Leoše Janáčka a Fondu Janáčkovy Hukvaldy.