Bystrouška: včera generálka, dnes naostro

Autor: , 24. 6. 2015

Přinášíme fotoreportáž ze včerejší generálky opery Příhody lišky Bystroušky v podání Operního studia OU a zároveň Vás zveme na dnešní premiéru.

ZVĚDAVÁ A DŮVTIPNÁ. Liška Bystrouška je nejen operním skvostem, i její příběh mnohé chytá za srdce.

Včera dopoledne se Operní studio Fakulty umění Ostravské univerzity naposledy setkalo na zkoušce, dnes večer je čeká premiéra. Fotky ze včerejší generálky Vám přinášíme ve fotogalerii níže a zároveň Vás tímto zveme na dnešní představení: v 19 hodin Bystrouška vyleze ze své nory na prkna divadelního sálu Domu kultury města Ostravy.

Druhá premiéra se bude konat zítra ve stejný čas na stejném místě a reprízu pak mohou shlédnout návštěvníci festivalu Janáčkovy Hukvaldy 28. června.

Vstupenky na ostravská představení je možné si zarezervovat elektronicky na mailové adrese leona.pavlikova@osu.cz, vstupné na obě ostravská představení je dobrovolné.

Inscenace Příhody lišky Bystroušky vzniká za finanční podpory Ostravské univerzity, Nadace Leoše Janáčka a Fondu Janáčkovy Hukvaldy.