Poslední turnaj O Titanového Áju se konal v roce 2019, kdy zvítězilo družstvo Pedagogické fakulty OU. Letos mají fakulty opět šanci zabojovat o sošku titanového Áji, a to ve čtvrtek 7. října od 14 hodin, kdy bude turnaj slavnostně zahájen prorektorem pro studium prof. Alešem Zářickým.

V tento okamžik jsou do turnaje přihlášeny čtyři týmy, my ale pevně věříme, že se zapojí ještě i další fakulty, aby poměřily své síly nejen na poli vědeckém, ale i na tom sportovním.

Letošní ročník se bude odehrávat výhradně venku, za jakéhokoli počasí. Připraveno bude malé občerstvení, bude se opékat na ohništi, takže fandit mohou všichni, včetně nejmenších rodinných příslušníků – špekáčky s sebou. Na tuto již tradiční neformální akci zveme studentky, studenty, kolegyně, kolegy a jejich rodiny. Turnaj pak můžeme společně zakončit v přilehlém studentském klubu Áčko.

Sportu zdar!