Sedíš v tramvaji a za oknem se mihne billboard. Napadne tě: Co kdybych na něm byl/a já? Sklopíš oči k mobilu a projíždíš videa na sociálních sítích plné usměvavých mladých lidí: Co kdyby jeden z úsměvů patřil tobě? Pojď do toho s námi a ochutnej život vycházející mediální hvězdy.

Pro novou kampaň hledáme odvážné studentky a studenty, kteří nám pomohou oslovit jak uchazeče o studium, tak širokou veřejnost. Vždyť naše univerzita je tu nejen pro studenty, ale i pro region. Odvaž se zapojit do dění v Ostravě a pomoz nám přitáhnout budoucí odborníky. Vyzkoušej si, jaké to je stát se na chvíli hollywoodskou hvězdou – objevíš se ve videích, na fotkách, v tisku, zkrátka tvoje babi se bude moct chlubit sousedkám i u doktora. A dělat radost babičce, to prostě chceš. Zároveň se však nemusíš bát, že by ti nějaký paparazzi v bulvárním plátku zničil život.

A teď vážně, proč by ses do toho s námi měl/a vrhnout, co jako tvář Ostravské získáš? Kromě dobrého pocitu, že se podílíš na formování image tvoji alma mater, ti nabízíme také strhující zážitky, zkušenosti a kopu srandy. Budeme natáčet a tvořit o prázdninách, v Ostravě a okolí, a naladíme se na tu pravou letní vlnu. Get ready to #Ostravavibes! Jo a taky za to dostaneš zaplaceno, protože moc dobře víme, že studentský život je náročný a rozhodně ne zdarma.

Je úplně jedno, jestli studuješ matematiku nebo sociologii, hledáme srdcaře ze všech fakult napříč univerzitou. Neboj se vystoupit ze svojí komfortní zóny a ukaž světu, co v tobě je.

Nemáš ambice stát před kamerou, ale zajímá tě audiovizuální tvorba? Fotíš, točíš, děláš animace nebo cokoliv dalšího, co souvisí s vizuálem kampaně? Dej nám o sobě vědět.

Tak co, jdeš do toho s námi? Napiš nám na Instagram, Facebook nebo na email marketing@osu.cz pár věcí o sobě: kdo jsi, co studuješ a proč právě Ostravská univerzita. Připoj krátké video nebo svoji fotku. Čas na to máš do 20. června 2021. Těšíme se na tebe!