Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Skvělé knihy za hubičku
„Když mám něco málo peněz, kupuji knihy; a když něco zbývá, nakoupím jídlo a oblečení,“ nechal se slyšet Erasmus Rotterdamský – na dostatečný přísun potravy pro duši, totiž nespočtu knižních titulů, pro všechny členky a členy akademické obce myslí Univerzitní knihkupectví OU dnem a nocí i v letním semestru. I nadále je pro zaměstnance a studenty připravena neodolatelná 15% sleva, a to po předložení karty OU, ISIC či ITIC – čili hodně muziky za málo peněz. Dámy a pánové, taková nabídka se neodmítá!
Všechny cesty vedou do našeho knihkupectví, a to nejen během zkouškového období. Pokud máte za to, že si zde přijdou na své pouze vášniví milovníci skript a objemných několikasvazkových studií, tak jste na omylu! Na našich poličkách najdete i současnou beletrii, cestovatelské průvodce, kuchařky, audio knihy či literaturu pro nejmenší. Přijďte se sami přesvědčit – platit můžete hotově, platební kartou či kartou OU.
Když nejdou studenti do knihkupectví, musí knihkupectví za studenty…
Zájemci o literaturu z pedagogické oblasti jistě zajásají nad možností rozšířit si vědomosti o andragogice, či třeba předškolní a speciální pedagogice za lákavou cenu. Univerzitní knihkupectví OU ve dnech 26.-27. února přesune svou základnu do vestibulu budovy SD, kde své poklady nabídne nejen studentům Pedagogické fakulty s 20% slevou. Nový přírůstek do vaší knihovničky si můžete zakoupit vždy mezi 9. a 16. hodinou, avšak pozorpříjmáme pouze platbu v hotovosti!
Ukaž světu svoji barvu!
V našem renesančním knihkupectví neseženete pouze knihy – vyřádí se především všichni filozofové a přírodovědci, na které zde čeká široká nabídka reklamních předmětů v charakteristických odstínech fialové a zelené, opět za zvýhodněnou cenu. Je libo hrnek, tričko nebo třeba klíčenku? Logem své fakulty se můžete pyšnit na chodbách univerzity, na ulici i v pohodlí domova u činnosti studiu na míle vzdálené – když už prokrastinace, tak v univerzitním stylu!
Sledujte všechny akce a novinky na našem FB profilu!
Naši nabídku můžete také omrknout na stránkách e-shopu.
Zastavte se u nás – budeme se těšit!