Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Srdečně vás zveme na jedinečný Reprezentační ples Ostravské univerzity, který dávno opustil prostory kulturních sálů a dýchá na hosty neopakovatelnou atmosférou Starých koupelen bývalého Dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice. Bude se konat 21. února 2020 od 19 hodin a vstupenky si už nyní můžete kupovat v síti Tickito.
A ihned po zakoupení vstupenky můžete začít přemýšlet nad vyladěním svého outfitu. Stejně jako každý rok i letos totiž má ples své téma: hvězdná obloha. Jestli této příležitosti využijete ke koupi nového kousku nebo se sladíte jen drobným doplňkem, to necháme zcela na vás. Možná vás trochu ponoukneme, když prozradíme, že módní barvou roku 2020 je tmavě modrá (navy blue). I drobná hvězdička ve vlasech se ale počítá a doladí atmosféru plesu.
Zprávu máme taky pro milovníky losovačky, už teď vám prozradíme část cen, které budou v osudí. Jednou z nich je zájezd od Cool Camp na divokou řeku Salzu, pokud se vám ale na dovolenou nechce čekat, máme pro vás od Cool Campu jeden tip už teď. Je jím lyžařský zájezd na Ukrajinu. Dále jsou v losovačce poukaz na 2 dny v Horském hotelu Čeladenka včetně vstupu do Lesních lázní, monitory a tiskárna od Data Elpocom, vouchery na výživovou konzultaci, minikurz denního líčení s kosmetikou Mary-Kay, vouchery do Národního divadla Moravskoslezského, lístky na představení do Divadla Petra Bezruče, propagační předměty Ostravské univerzity (motýlek, brož, nová kolekce oblečení). A další skvělé ceny.
Vstupenky najdete ve čtyřech cenových kategoriích:

  • Hlavní sál (490 Kč) je největší a nejhonosnější sál Starých koupelen, který v tento večer rozproudí nejdříve kapela Syrinx i Martin Chodúr a Big Band Ostrava!!!.
  • Dolní sál (450 Kč) je taneční párty sál, který letos nabije energie brněnské kapely Hazafele. Chybět nebude ani tradiční workshop s tanečníky s MG Dance, kteří vás naučí pár dalších triků, jak se stát králi a královnami parketu.
  • Big Bar (390 Kč) je sál bez živé hudby pro klidnější charaktery. jeho velkou výhodou však je hlavní bar s plným sortimentem nápojů i dobrých jídel.
  • Na stojáka (250 Kč) je příležitost pro všechny, které ještě nebolí kolena a hodlají večer spíše protančit než prosedět. Ostatní mají své pevné místo na židli, vy na baru a na parketu!

Ať už si koupíte kterýkoli lístek, samozřejmě se můžete volně pohybovat po všech sálech podle vaší nálady a zbývajících sil. Reprezentační ples Ostravské univerzity vás zkrátka nepřestane bavit!
V současnosti je bohužel většina lístků k sezení vyprodaná, nicméně pár místeček ještě zbývá. Lístky na stojáka jsou teď jistota, ale pokud prahnete po židli, neváhejte sledovat facebookovou událost plesu, sem tam se objeví někdo, kdo se svého lístku potřebuje na poslední chvíli zbavit. Možná ulovíte i slevu!

>>KOUPIT VSTUPENKU<<<