Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Program ostravského Majálesu začíná průvodem v maskách z Husova sadu ve 12:30. Celý průvod se postupně přesune do areálu Dolní oblasti Vítkovice, kde už najdete i stánek Ostravské univerzity a to pod Vysokou pecí č. 1.
Co jsme si pro vás letos nachystali?
Jednou z aktivit našeho stánku je instagramová soutěž o lístky na Coloursy. Cesta k výhře je jednoduchá. Udělejte si z Majálesu fotku, umístěte ji na Instagram a označte @Ostravska_uni (nezapomeňte přidat #majalesostrava). Pro 2 šťastlivce máme nachystaný lístek na Colours of Ostrava, o který budeme losovat v 19:30 na stánku Ostravské univerzity pod Vysokou pecí. Naše skvělé studentské pivo IQač je ale pro každého, kdo příspěvek na Instagram nasdílí. Stejně tak všechny vaše fotky vytiskneme, takže si po večerním losování odnesete svůj krásný instagramový výtvor domů.
Poté, co si dáte náš výborný IQač, potěšte své tělo a mysl v naší relax zóně, kde pro vás chystáme barevná pohodlná lehátka a sedací pytle. Není to od nás ale zdaleka všechno. Vyzkoušejte si hádanky a obrázkové šifry nebo poznejte prostřednictvím předmětů v krabici historická povolání. Zapojit se můžete i kreativněji. Naše nové poradenské centrum hledá název, pomozte jim pomocí lístečků se svými nápady vytvořit strom. Třeba právě vaše myšlenka sklidí úspěch a bude přivedena k životu.
Hudební smršť na pěti scénách
Majáles je o zábavě a taky o hudbě, proto si nenechejte v pátek 18. května ujít program na pěti scénách. Hlavní hvězdou letošního ročníku je Tomáš Klus, dále všechny návštěvníky potěší kapely jako Mirai, Vypsaná Fixa nebo Mucha. Více o Majálesu Ostrava se dozvíte zde.