Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Studenti z hladnovských kolejí spolu s klubem Áčko Hladnov opět přichystali punkovou akci s tradicí delší než 34 let. Orientbier je opět na scéně a i letos to bude pořádná metelice.
Oč zde běží? Vytvořit si originální masky, vyběhnout z Jiráskova náměstí (Kuří rynek), najít postupně 8 hospod (seznam bude zveřejněn v den akce), dát si v každé pivko, nechat vypití stvrdit kontrolou a doběhnout do Áčka na after party! Vybrat si můžete ze dvou kategorií: Malé pivo a Velké pivo. Registrovat se můžete přímo na místě před během nebo na facebookové události Zimní Orientbier – no. 69.
Ve hře je například láhev TatraTea, balíček od Budějovického Budvaru, divadla Komorní scéna Aréna či sleva na útratu v Áčku.
Jeden tým může tvořit 2 – 6 běžců a vyhrávají nejlepší masky a nejrychlejší tým. Orientbier startuje 25. října, ale už 21. října se v klubu Áčko na hladnovských kolejích bude konat koncert Orientbieru s Romanem Petrem a jeho divokou kytarou. Roman složil hymnu Orientbieru, která se opravdu povedla.
Dění kolem Orientbieru sledujte na facebookové události Zimní Orientbier – no. 69.