Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Majáles je oslavou jara, mládí a studentského života, a právě proto jsme pyšní, že ostravský Majáles pořádají právě studenti ostravských univerzit. Hned při vstupu do areálu si ale jistě všimnete, že slaví i Ostravská – naši veselou, živou a barevnou zónu oslav 25. výročí Ostravské univerzity najdete hned po pár krocích od hlavního vstupu na Majáles.
Přijďte s námi slavit 4. května 2016 na ostravský Majáles – dárky máme my pro vás! Soutěžit se bude o speciální festivalové vychytávky, se kterými si Majáles užijete ještě více – třeba oblíbené pevné festivalové kelímky NICKNACK, které jsme pro vás připravili v té nejlepší kvalitě. A nebo si přijďte jen tak posedět a odpočinout do naší chillout zóny s pohodlným sezením!
A pokud ani na Majálesu nebudete mít ještě dost oslav a radovánek, právě zde se dozvíte, kam ještě můžete v následujících měsících vyrazit. Ostravská totiž chystá hned několik akcí – od happeningu na Masarykově náměstí 22. června (Jsme Ostravská!) až po vlastní scénu v projektu Meltingpot, který se letos zrodil z původní diskuzní scény Colours of Ostrava.
Těšíme se na všechny hvězdy z průvodu (letošní téma majálesového průvodu masek je totiž Hvězdy filmového plátna) i na pódiích (David Koller, Cockney Rejects, Xindl X a mnoho dalších). Co kromě Ostravské vás na Majálesu čeká, se dozvíte v tomto článku na OU@LIVE.