Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Stavovská unie studentů Ostrava po téměř ročních přípravách má Majáles Ostrava 2016 připraven se vším všudy. Vstupenky si můžete kupovat online i na 6 prodejních místech až do úterka za nižší cenu 150 korun, na místě pak za 200 (více zde).
Pro ty, co se vydají na Majáles v průvodu masek, bude platit symbolické vstupné 50 korun. Hvězdný průvod plný legend stříbrného plátna (více zde) vyrazí 4. května 2016 v 11 hodin z Husova sadu a projde centrem města, dále přes Jantarovou stezku přímo do areálu Majálesu.
I program bude plný hvězd – vystoupí například oi!punkové britské legendy Cockney Rejects, David Kolley, UDG, Skyline, Xindl X, DC Breaks, Pipes and Pints a mnoho dalších (více zde).
Podrobné informace o letošním ostravském Majálesu najdete v tomto článku na OU@LIVE.
Hned za vstupem si ale všimnete, že neslaví jen studenti, ale i Ostravská univezita. Stavte se do chill-out zóny OU jen pár kroků do hlavního vstupu do Majálesu – nabízíme osvěžení i pohodlné posezení, soutěže o festivalové ceny (třeba oblíbené NICKNACK kelímky, které jsme pro vás připravili v té nejlepší kvalitě!) i možnost nechat si udělat památeční majálesovou fotku – to platí pro všechny v kostýmu!
Srdečně vás zveme na akci, která je jedinečná zejména tím, že je od A do Z v rukou studentů. Ostatní české majálesy jsou často v rukou soukromých firem. Těšíme se na vás na stánku Ostravské univerzity!