Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Kdo jsme?
ESN Ostravská je studentská organizace s dlouholetou tradicí, mezi jejíž členy patří nadšenci z řad studentů Ostravské univerzity, v jejichž režii vznikají nápadité a neotřelé projekty a společenské události určené nejen zahraničním studentům z programu Erasmus. Společně plníme důležitou roli prostředníka mezi Ostravskou univerzitou a přijíždějícími studenty ze zahraničí, kterým pomáháme se začleněním do studentského kolektivu, formalitami spojenými s jejich pobytem, ale také pro ně připravujeme i volnočasové aktivity a snažíme se jim ukázat život v Ostravě z těch nejzajímavějších úhlů pohledu. Spolu tvoříme skvělý tým, který boří zdánlivě nezdolatelné kulturní bariéry i stereotypy a vytváří ideální prostředí pro navazování nových přátelství a poznávání různých stránek odlišných kultur.
Co ti můžeme nabídnout?
Staň se členem ESN a získej neocenitelné zkušenosti v oblasti Human Resources, Public Relations, Fundraising, Event Management či Information Technologies! Jazyk není překážkou, hledáme především zapálené komunikativní nadšence, kteří se nebojí posouvat hranice fantazie a kreativity. ESN ti na oplátku poskytne podporu a zázemí pro další rozvoj tvých schopností, pomůžeme ti s rozšiřování obzorů i získáváním zahraničních kontaktů.  Aktivní členství v naší organizaci je pro tebe výhodou jednak ve výběrovém řízení k zahraničním pobytům a stážím v rámci programu Erasmus+, a jednak ti pak pomůže nastartovat tvou budoucí kariéru. Neváhej a přidej se k nám! Registruj se zde.
Zapoj se do Buddy programu a získej kredity!
Pozor, letos pro tebe máme skvělou zprávu! Přihlas se do našeho Buddy programu a využij jedinečné možnosti získat celé 4 kredity! Nabídka platí pro studenty všech fakult Ostravské univerzity, stačí si zapsat předmět Interkulturní komunikace v praxi: Buddy programme OU (KAA/BUDDY) a vyplnit online formulář. A co tě v roli Buddy průvodce čeká? Tvým úkolem bude zodpovědně pomoci novým zahraničním studentům s vyřízením potřebných formalit, které se týkají například ubytování, založení bankovního účtu či vyřízení ODIS karty. Všechny potřebné informace ti sdělíme na nadcházejících schůzkách určených novým Buddy průvodcům, které se uskuteční v druhé polovině listopadu.
Přijď se podívat do našeho podzemního zázemí v budově G na Mlýnské 5. Jsme tady pro tebe každé pondělí (14.00-17.00) a čtvrtek (13.00-16.00), tak se zastav na kus řeči!
Omrkni také naší stránku na Facebooku.