Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Akademický den na Ostravské univerzitě je mnohem více než ceremoniálním oceněním vynikajících studentů. Na naší alma mater je to především oslava akademického života, akademických svobod i svátku studentstva. I proto se koná blízko datu svátku studentstva: 15. listopadu 2016.
Kdo loni Akademický den OU zažil, ví, že i takto slavnostní ceremoniál neztratí na vážnosti, když odloží svou kamennou tvář – a přesně v tomto duchu se bude Akademický den nést i letos. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost setkat se s kolegy z řad studentů, akademiků, absolventů i dalších „přátel školy“ – pro ty všechny totiž Akademický den Ostravské univerzity je.
Oficiální část programu bude stejně jako loni doplněna o méně formální kulturní program: vystoupení dvou děkanů, kteří svým projevem ve stylu slavných prezentací na konferencích TED bavili celý sál.
A protože prostředí Multifunkční auly Gong v areálu Dolní oblasti Vítkovice se loni osvědčilo, setkáme se opět právě zde, v bývalém plynojemu. Podrobnější informace budou přibývat zde na OU@LIVE –sledujte nás, ať si své místo zarezervujete včas. Zaměstnance a studenty budeme samozřejmě informovat i pravidelným newsletterem na univerzitní email. Těšíme se na vás na Akademickém dni Ostravské univerzity! Naladit se můžete reportáží a fotoreportáží zde na OU@LIVE.