Letošní rok nás nemilosrdně nutí rušit většinu akcí. A tak se ani slavnostní předávání cen studentům a akademikům za mimořádný přínos vědě, vzdělání, kultuře a společnosti letos neuskuteční ve vítkovickém Gongu, jako tomu bylo v minulých letech, ale proběhne kvůli opatřením online.

Slavnostní akt udílení se odehraje večer 16. listopadu a těšit se můžete na medailonky oceněných osobností, na projev rektora Ostravské univerzity Jana Laty nebo například na povídání s novými děkany OU – s děkanem Pedagogické fakulty Danielem Jandačkou a s děkanem Lékařské fakulty Rastislavem Maďarem.

Pojďte s námi oslavit svátek demokracie, svobody, studentů a celé akademické obce a připomenout si hodnoty, díky kterým dnes můžeme vyjadřovat své názory, studovat a předávat, co nás baví.