Zahájení majálesového měsíce: UŽ DNES!

Autor: , 6. 4. 2016

Dnes od 13 hodin se Masarykovo náměstí v centru města promění v jarní slavnost: budeme zahajovat Majáles! Přijďte na kapely, soutěže, útulkové psy a tradiční vypouštění balónků!

Přijďte si taky vypustit balónek a zahájit tak s našimi studenty majálesový měsíc!

„Bude se zde konat spousta aktivit, jako jsou soutěže třeba o vstupenky na Majáles Ostrava 2016, budete se moci seznámit s pejsky z útulku, dát si pivko, kávu nebo vodní dýmku, o zábavu dětí se postará Hitrádio Orion, zahraje také studentské Rádio Kolej a v 16.15 společně vypustíme balónky,“ jmenuje Nikola Schachlová ze Stavovské unie studentů Ostrava.

Přijďte si taky vypustit svůj balónek – začínáme dnes ve 13 hodin na Masarykově náměstí v centru Ostravy! Akce zahájí majálesový měsíc, který vyvrcholí čím jiným než studentskou oslavou jara: 4. května 2016 se bude konat velkolepý Majáles Ostrava 2016, o kterém si můžete přečíst více v tomto článku.

Více informací o dnešním zahájení najdete na facebookové události akce.