Vítězové majálesové soutěže s OU@LIVE

Autor: , 9. 5. 2015

Univerzita na Majálesu křtila svůj nový profil na Instagramu a vy jste měli možnost vyhrát majálesové balíčky s OU@LIVE. Kvůli technickým problémům jsme soutěž nemohli vyhodnotit ihned po Majálesu. Teď už ale vítěze máme a může si vyzvednout svou cenu!

Pokud jste se na Majálesu vyfotili a označili na Instagramu ostravska_uni, možná jste vyhráli právě vy!

Zde jsou tři šťastlivci, kteří nahráli v majálesový den fotku na Instagram, označili profil OU (ostravska_uni) a byli vybráni PR týmem jako vítězové:

slecnam

Střelba se vyplatila - děvčata si za svou fotku odnesou majálesový balíček

Střelba se vyplatila – děvčata si za svou fotku odnesou majálesový balíček

martinapoka

Není nad klasickou dobrou koláž s výstižnou atmosférou

Není nad klasickou dobrou koláž s výstižnou atmosférou

moncherrycherrymon

Tentokrát se vyplatilo říct si o fotku: zajistila totiž majálesový balíček!

Ceny budou připraveny k vyzvednutí od úterý 12.5. na podatelně na rektorátě OU (ulice Dvořákova v centru Ostravy) a přijít si pro ně můžete v úředních hodinách podatelny.

Děkujeme všem zúčastněným, omlouváme se za zpoždění a těšíme se na další fotky, které s námi budete na Instagramu sdílet – ať už z vašich studií nebo mimoškolních aktivit.

Podívejte se také na naši fotogalerii z Majálesu – náš fotograf byl s vámi od průvodu až do konce. Možná i tam se najdete!