Jsi v prvním ročníku na vysoké škole? Máš rád párty, zábavu, hudbu, přátele? Neznáš centrum Ostravy a potřeboval by ses v něm zorientovat, ať víš, kam se spolužáky zajít ve volném čase na pivo? Rád soutěžíš? A nebo už chodíš do vyššího ročníku a chceš se třeba seznámit s prváky? Pokud sis alespoň na jednu otázku odpověděl kladně, máme přichystanou akci právě pro tebe!
Ve středu 7. října 2015 se bude konat akce Vítání prváků aneb přežij noční Ostravu, na kterou tě srdečně zveme! A co bude na programu? Máme připravených sedm podniků, kde si za jednotné vstupné 40 Kč užiješ bohatý doprovodný program – Barrák, Stará Aréna, Chacharkova hospůdka, Dock, Plan B, Hobit a Radio Club. Tam všude tě bude něco čekat.
Pokud by sis chtěl užít víc než jen přátele a hudbu, která bude od 20 hodin v některých klubech, je tady pro tebe připravena soutěž Přežij noční Ostravu! Registrace startuje v 17 hodin v prvních čtyřech jmenovaných podnicích (volba, kde se zaregistruješ a začneš, je na tobě) a tvým úkolem je do 22 hodin stihnout obejít všechny podniky, v každém z nich si něco dát, za to dostaneš značku do mapky, a dorazit do Barráku, kde se bude slosovávat tvá vyplněná mapka – můžeš se stát Prvákem/Prvačkou Ostravy 2015! A pro ty, kteří jsou v Ostravě už nějaký ten rok, je zde také kategorie – Ostřílený mazák. Tak přijď a ukaž prvákům, jak se to dělá!
A pokud se chceš naladit už přes den, nenech si ujít akci JSME OSTRAVSKÁ!!!ImPéčko, Michael Londesborough či kapela Marow se postarají.
Více informací na facebookové události Vítání prváků.
Těšíme se, Vaše Stavovská unie studentů Ostrava