University Band Contest znovu a ve velkém!

Autor: Nikola Schachlová , 22. 1. 2016

Přijďte si poslechnout letošní nálož studentské hudby! Studentské kapely budou soutěžit o přízeň, aby vybojovaly pozornost médií a univerzit a vyhrály také celorepublikové turné na festivalech a hudebních akcích.

University Band Contest - projekt ostravských studentů, který se rychle šíří do celé republiky! 5. ročník je tady, přijďte si poslechnout studentské kapely.

Výhry jsou lákavé a není na tom nic složitého. Jedinou jednoduchou podmínkou pro zapojení do soutěže je povinnost alespoň jednoho člena kapely být zároveň studentem univerzity v daném městě.

Vybrané kapely si zahrají živě v klubech, kde je bude hodnotit čtyřčlenná odborná porota a návštěvníci. Vítězové postoupí do semifinále a následně do finále, kde se bude hrát o celorepublikového vítěze UBC pro rok 2016.

5. ročník, 10 dobytých měst!

Projekt původně Stavovské unie studentů Ostrava už je dnes zaběhnutý v mnoha městech po celé České republice. Letos jich je zapojeno rekordních 10: Ostrava, Opava, Brno, Olomouc, Liberec, Praha, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Plzeň a České Budějovice. Ve všech těchto městech se můžete registrovat. Registrace se uzavírá 10. února 2016.

Informace, jak se registrovat, jsou dostupné na webu universitybandcontest.cz a na facebooku University Band Contest.

Neváhejte se se svou kapelou přihlásit a vy ostatní si přijďte kapely poslechnout a rozhodnout o tom, kdo postoupí do dalšího kola.

Informace o konkrétních kolech UBC již brzy.

Rádi Vás uvidíme! Vaše Stavovská unie studentů Ostrava