Temný, strašidelný a krvavý. BLOODY HALLOWEEN již popáté klepe na dveře!

Autor: , 23. 10. 2017

Bloody Halloween není jen obyčejná párty, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dostane vás totiž do temných a téměř zapomenutých míst, kde by se pouhý smrtelník neměl šanci dostat. 25. října ve starých koupelnách na Hlubině!


Bloody Halloween není jen obyčejná párty, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dostane vás totiž do temných a téměř zapomenutých míst, kde by se pouhý smrtelník neměl šanci dostat. Tentokrát se otevřou brány starých koupelen na Hlubině a vy tak budete mít šanci zažít hrůzostrašnou noc na místě, kde horníci dennodenně přicházeli na směnu a vyráželi do podzemí potit krev. Nezapomenutelná noc čeká na vás čeká už ve středu 25. října od 20:00 hod.

Letošní ročník studentských halloweenských oslav se ponese v duchu barev a neonů, neboť jako hlavní hvězda celého večera bude kapela 3logit. Že jste o nich nikdy neslyšeli? Nevadí! Věřte, že předvedou takovou strhující světelnou a hudební show, že už na ně nikdy nezapomenete.

Děsivou nocí vás provede se svým hororovým setem také dj MASSX ze studentského Rádia Kolej a hned po něm MTTHS vytasí pořádné vykopávky, po kterých se vrátí do hrobu i ten nejotrlejší kostlivec. Upíři, mrtvoly, duchové ani všemožná strašidla nikdy nespí, a tak se těšte také na Petroviče a  Moyx b2b HamHam (ZRC) . Jejich smršť drum’n’bassových beatů vás rozhodně nenechá odpočívat v pokoji.

Všechna hrůzostrašná monstra budou mít možnost se také zvěčnit v hrůzostrašném fotokoutku, nechat se vylepšit UV barvami a hlavně bojovat o tu nejlepší masku hned v několika kategoriích. Dodržet dresscode je tedy nutností!

Kdy? 25. října ve 20:00
KDE? Staré koupelny na hlubině/Brick House
Cena? Předprodej za 100 Kč (kupujte zde)

Na místě pak s maskou 120 Kč, bez masky 150 Kč. Čekáme na vás v koupelnách už ve středu!

Vaše Younie – dotváříme ti studentský život