Black is full of colours. Nevěříte?

Autor: , 16. 2. 2017

Kdysi černá Ostrava dnes doslova hraje barvami. Její barevné spektrum doplňuje i Ostravská univerzita, která nabízí na 350 studijních oborů ze všemožných oblastí. Prozkoumejte mladou a rozmanitou univerzitu ve městě, které prožívá raketový rozmach.

Pověst Ostravy není zrovna lichotivá. Její tvář ušpiněná průmyslem a těžbou je stále vryta hluboko v povědomí. V posledních letech ale začaly prosakovat na povrch její skutečné barvy a stala se kulturní metropoli, ve které se daří umění, sportu i vzdělání.

Její škálu barev doplňuje svými šesti fakultami i Ostravská univerzita, která nabízí vzdělání v extrémně širokém spektru: od lékařství přes společenské, humanitní a přírodní vědy až po umění. O tom všem se dočtete právě na tomto webu.

Web studujostravskou.osu.cz je rozcestníkem pro všechny uchazeče o studium. Najdete zde odkazy na e-přihlášky, nabídku oborů, informace o možnostech studentského bydlení v Ostravě i o samotném městě Ostrava.

Tak zahoďte předsudky a podívejte se, jaká doopravdy je.