Pokud ano, máme pro Vás příležitost využít klub StudentOFF! Nachází se ve dvoře Filozofické fakulty Ostravské univerzity na ulici Reální a hned naproti v hospůdce Voliéra je možnost se občerstvit. Kapacita klubu je menší, přesto však je jak dělaný pro pestrou paletu akcí – přednášky, workshopy, setkání s přáteli, cestovatelské, filmové a herní večery, oslavy, schůzky například pro studentské organizace nebo jakoukoli jinou akci, kterou si přejete uskutečnit. K dispozici je milé prostředí s veselými barvami, tabulí, možností projekce a pozorování ze židle nebo pohodlné uvelebení na pohovce s dostupnou wifi sítí, časopisy a knihami k vypůjčení.
Mrkněte na naše webové stránkyFacebook.
V případě zájmu o uspořádání akce v prostorech klubu pište na e-mailovou adresu studentoff@susostrava.eu.
Těšíme se na Vaši akci či návštěvu.