Sraz absolventů: Už zítra!

Autor: , 26. 10. 2016

Už zítra se setkají stovky absolventů Ostravské univerzity v dolnovítkovickém Gongu. A pokud jste si nestihli pořídit vstupenku online a rádi byste na Sraz vyrazili, budete mít možnost koupit si lístky i na místě!


K 25. výročí založení Ostravské univerzity se bude konat v pořadí 3. Sraz absolventů.

Už zítra 27. října 2016 od 15 hodin ožije multifunkční aula Gong v Dolní oblasti Vítkovice vzpomínkami a setkáními po letech. Bude se zde konat v pořadí 3. Sraz absolventů Ostravské univerzity!

Postaráno bude o kvalitní hudební program (kapela Zrní, chansoniérka Sylvie Bee, afterparty s Bublifunkem) i zajímavý program fakult (fotokoutky, setkání s osobnostmi z řad akademiků, vzpomínkové kavárny a podobně). Těšit se můžete také na výstavu historických fotografií – u některých se jistě zasmějete, jiné spustí vlnu nostalgie.

Nezapomeňte s sebou vzít i vizitky: v našem Contact Pointu se s vámi rádi pobavíme o možnostech spolupráce – třeba na některé z našich živých akcí, které každoročně pořádáme pro veřejnost.

Od 15.30 a 16.00 jsou připraveny také zvýhodněné prohlídky Dolní oblasti Vítkovice (počet míst je omezen, v případě zájmu dorazte na místo s předstihem). Prohlídku celého „DOVu“ jako návštěvník Srazu absovlentů budete mít jen za 100 korun.

Pokud jste si nestihli koupit vstupenku v online předprodeji a chcete na Sraz vyrazit, můžete si lístky koupit i na místě: stačí přijít k registraci (v přízemí Gongu). Cena vstupenky je stejná jako v předprodeji: 200 korun pro absolventa a 350 korun pro absolventa s doprovodem (tedy pro 2 osoby).

Těšíme se na vás nejen my, ale i kapela Zrní, která vás zve ve svém videu!