Společná večeře pro zaměstnance Ostravské univerzity

Autor: , 1. 9. 2017

Rektor Ostravské univerzity Jan Lata srdečně zve všechny zaměstnance Ostravské univerzity na společnou večeři, která se bude konat 26. 9. v Trojhalí Karolina. Registrace je možná do 19. 9.

Na zdraví! Večeře pro všechny zaměstnance Ostravské univerzity spojená se společenským večerem se bude konat 26. 9. opět v Trojhalí Karolina.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

jsem rád, že vás opět můžeme pozvat na společnou večeři zaměstnanců naší univerzity, která se uskuteční 26.9. 2017 v Trojhalí Karolina. V minulém roce jsme ji pořádali jako součást oslav 25. výročí založení Ostravské univerzity a byl to večer povedený. Na základě pozitivního ohlasu jsme se rozhodli, že by to mohla být akce pravidelná – možností neformálního setkávání napříč univerzitou mnoho není. Jsem proto velice rád, že se podařilo získat prostředky a zorganizovat i setkání letošní.

Doufám, že vám tento večer zpříjemní přechod z léta do zimního semestru a umožní setkání s kolegy, které mnohdy znáte jen z digitální komunikace….

Těším se na viděnOU.

Srdečně Jan Lata