Společná večeře pro zaměstnance Ostravské univerzity

Autor: , 1. 9. 2017

Rektor Ostravské univerzity Jan Lata srdečně zve všechny zaměstnance Ostravské univerzity na společnou večeři, která se bude konat 26. 9. v Trojhalí Karolina. Stále ještě se můžete registrovat u asistentek na fakultách, rektorátu i ve Fakultní nemocni Ostrava.


Na zdraví! Večeře pro všechny zaměstnance Ostravské univerzity spojená se společenským večerem se bude konat 26. 9. opět v Trojhalí Karolina.

26. 9. 2017 se bude konat již druhý ročník slavnostní večeře pro všechny zaměstnance Ostravské univerzity. Setkání zaměstnanců se společenskou večeří a následným večírkem se bude konat v Trojhalí Karolina, a to od 17 hodin (otevření Trojhalí), program začíná v 18 hodin. Online registrace již skončila, pokud jste se přihlásit nestihli, stále ještě můžete kontaktovat asistentky z děkanátů, rektorátu i z Fakultní nemocnice Ostrava (konkrétní jména všech asistentek najdete v níže přiložené pozvánce, kterou všichni zaměstnanci Ostravské univerzity obdrželi emailem). U těch se můžete přihlásit, symbolický registrační poplatek 25 Kč se pak bude hradit na místě u vstupu.

Za tento symbolický poplatek na zaměstnance čeká večeře i výborý zákusek s kávou. Na čepu nebude chybět věhlasný IQač – oficiální pivo studentů Ostravské univerzity, které bude tnetokrát pro všechny zaměstnance po celý večer zdarma. Další občerstvení na barech najdete za příznivé ceny. Letos je připraven opravdu bohatý program, na místě bude mobilní casino s krupiérem i Slack Show v podání mistrů, které snad všichni Češi znají ze soutěže Česko Slovensko má talent.

Veškeré podrobnosti najdete v níže přiložené pozvánce. Budeme se na vás těšit!

Vaše oddělení PR a marketingu Ostravské univerzity

Stáhnout (PDF, 227KB)