Soutěž o léto v USA

Autor: , 10. 11. 2016

Máte na svém seznamu USA? Napište esej v angličtině a soutěžte o letenky z Prahy do New York City nebo Work and Travel pobyt. Společnost Smaller Earth vyhlásila soutěž pro všechny vysokoškoláky.


Přinášíme výzvu společnosti Smaller Earth, která dává všem studentům VŠ a VOŠ možnost vyhrát cestu za oceán. Studentům z Ostravské držíme palce!

Pro účast v soutěži o letní program Smaller Earth zdarma bude tvým úkolem napsat krátký motivační text v angličtině o tom, jaké jsou tvé důvody k návštěvě USA. Napiš esej na 1-2 normostrany, která nám ukáže, že jsi plný vášně k cestování a Amerika je tvou srdcovkou. Zadání práce je „Proč chci vyjet do USA“ a neboj se odvázat! Jsme zvědaví, proč právě ty toužíš po cestě za oceán!

Zašli text v anglickém jazyce o rozsahu 1-2 normostrany na náš email czech@smallerearth.com a do předmětu emailu uveď  „Soutěž o vysněné léto v USA“. Esej zašli ve formátu PDF. Soutěž je otevřena od 1. října 2016 do 31. prosince 2016, do 23:59 hodin. Podmínkou tvé účasti je studium na vysoké či vyšší odborné škole. 

9. ledna 2017 oficiálně vyhlásíme vítěze a umístíme jeho fotku s vítězným výrazem „VYHRÁL JSEM LÉTO V AMERICE!“ na naše webovky http://www.smallerearth.com/