Ode dneška (8. února 2017) mohou studenti Ostravské univerzity na jejím facebookovém profilu rozhodovat o názvu restaurace, která se pro ně otevře už v příštím měsíci ve studentské rezidenci Kampus Palace v centru Ostravy.
„Celý prostor má být hlavně pro studenty, proto budeme rádi, když si vymyslí i jeho název. Hlasovat mohou do pondělí 13. února 2017 do půlnoci, další den pak vybereme vítězný návrh,“ uvádí Vladimír Lazový, který v Kampusu bude restauraci provozovat.
Na autora vítězného návrhu čekají hodnotné ceny ve výši přes 5 000 korun. Kampus Palace do soutěže věnoval noc pro dva v prezidentském apartmá v nejvyšší věži budovy, Ostravská univerzita jej obdaruje dvěma vstupenkami na Reprezentační ples, lahví Univerzitního vína Ostravské univerzity a balíčkem dárků v originální grafice „Jsme Ostravská!“, který obsahuje mikinu, triko, festivalový kelímek NickNack, plátěnou tašku a podobně. Hlavně však vítěz bude mít po celý duben vystaráno o obědy: každý všední den se může do restaurace, která ponese jeho název, stavit na denní menu.
Neváhejte a posílejte do komentářů pod tímto facebookovým příspěvkem své návrhy. Soutěž trvá jen do pondělí 13. února 2017 do půlnoci!