Vyfoťte se, jak fandíte Ostravské, nahrajte fotku do facebookové skupiny FANDÍM OSTRAVSKÉ! s hashtagem #jsmeOSTRAVSKA a vyhráváte NICK-NACK, originální festivalový kelímek se značkou JSME OSTRAVSKÁ! Ten čeká na prvních 30 nadšených fanoušků. Tedy už jen 23, tak si pospěšte!
Doladit svou fotku můžete tričky (150 kč) a mikinami (350 kč) OSU. Ty zakoupíte v klubu Voliéra už od pondělí 21. 3. 2016 od 11 do 20 hodin (Voliéra se nachází ve dvoře Filozofické fakulty Ostravské univerzity – průchodem z ulice Reální vedle menzy OU). K dostání budou samozřejmě také přímo na místě v den konání derby a přibudou k nim také šály OSU v nových univerzitních barvách!
NICK-NACK si pak vyzvednete přímo na derby u stánku s tričky, mikinami a šálami OSU na základě tajného hesla, které na Facebooku zašleme tomu, kdo fotku zveřejnil.
Vstupenky na Ostravské hokejové derby pořídíte na informacích v obchodním centru Forum Nová Karolina nebo v areálu porubských kolejí (více info na webu Ostravského hokejového derby www.ostravskederby.cz).
Na OU@LIVE se o hokejovém derby dozvíte mnohem více, podívejte se níže do souvisejících článků. Těšíme se na vás na tomto jedinečném utkání!
O-SU! O-SU!