Smogový ples Čistého nebe

Autor: , 25. 2. 2016

Při příležitosti ukončení smogové sezony vás zve Čisté nebe o.p.s. na Smogový ples: dobrá společnost se zájmem o ovzduší na Ostravsku, výběr ostravských hudebníků v podobě Banda del caffe a občerstvení od rodilého Francouze. Voilà!


Zveme vás na Smogový ples Čistého nebe, který je zejména setkáním lidí se zájmem o stav ovzduší v Ostravě a o jeho nápravu. Zhraje Banda del caffe, uvaří Francois Bouillet!

Posláním Čistého nebe je prosazovat právo obyvatel Ostravska na čistý vzduch a to je nám sympatické, proto jsme se rozhodli sdílet zajímavou událost, kterou si pro vás tato nezisková organizace připravila. Smogový ples pořádá 4. března 2016 od 19 hodin při příležitosti „ukončení smogové sezóny“ v prostorách Impact HUB Ostrava (zde Ostravská univerzita pořádá například Science Café).

Čeká na vás kapela Banda del caffe, která je výběrem známých osobností ostravské hudební scény (Maro Zeman, Pavel Sotoniak nebo Rudy Horvat). O kvalitní občerstvení se zase postará François Bouillet, rodilý Francouz, jehož kulinářské dovednosti znáte například z restaurace a kavárny La Petit Conversation. Můžete si ale také přinést i vlastní oblíbený alkohol nebo občerstvení. Těšit se můžete také na dj Leničku, netradiční podobu vstupenek, smogové drinky a hlavně na lidi z organizace Čisté nebe, která je v současnosti nejvýraznějším hráčem na poli boje za čistší vzduch v Ostravě.

„Ples bude pro všechny příležitostí k oslavení konce smogové sezony. Bude mít spíše podobu neformálního večírku mezi přáteli a podporovateli Čistého nebe, už teď ale víme, že na něm potkáte třeba primátora Tomáše Macuru,“ řekla Anna Plošková z organizace Čisté nebe.

Vstupné je 200 korun, resp. 230 s poštovným. Uhradíte jej na č. účtu 43-8475580287/0100, do poznámky uveďte své jméno – bude sloužit ke psojení vaší platby s rezervací místa – tu proveďte pomocí tohoto formuláře

Související články: