„Kvalifikace kolektivních sportů (kromě futsalu) již byly ukončeny. Očekáváme tedy přihlášky zejména do individuálních disciplín,“ uvádí Mgr. Radim Kofránek z katedry studií lidského pohybu, který je také vedoucím sportovní reprezentace Ostravské univerzity.
„Studenti tak mají možnost zažít jedinečnou atmosféru akademické olympiády a porovnat se s nejlepšími sportovci z jiných vysokých škol,“ vysvětluje vedoucí reprezentace.
Zájemci se mohou hlásit na emailu radim.kofranek@osu.cz, stačí uvést své osobní údaje, disciplíny s nejlepšími dosaženými výsledky a současnou výkonnostní úroveň (1. liga, krajský přebor, a podobně).
Nezapomeňte také upřesnit termín, ve kterém potřebujete zajistit ubytování v Olomouci, kde se hry budou konat. Zjistíte jej podle tohoto rozpisu.
Podrobnosti o programu  naleznete na webu Českých akademických her. Více o akademickém sportu na Ostravské univerzitě se pak dozvíte na Portálu OU.